oben links oben rechts
left border
STRONA GŁÓWNA ˇ O SZKOLE ˇ REKRUTACJA ˇ TESTY SPRAWNOŚCI ˇ KADRA SZKOLENIOWA ˇ KONTAKT ˇ GALERIA ˇ VIDEO ˇ WKŁADKA METODYCZNA ˇ KONFERENCJE
Nabór 2016
Nasi zawodnicy


18.09.2013 - Zwycięstwo na Słowacji
Wiadomości

W dniach 17 i 18 września Reprezentacja MZSzOI w Krośnie wzięła udział w turnieju międzynarodowym organizowanym przez szkołę partnerską w Sobrance - Słowacja.

Nasza reprezentacja składała się w całości z zawodników Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego działającego przy naszej szkole okazałą się bezkonkurencyjna i wygrała wszystkie swoje mecze. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Kamil Piątkowski (6 bramek).

 

Wyniki
MZSzOI/OSSM - Sobrance (Słowacja) 13:1
MZSzOI/OSSM - Michalovce (Słowacja) 3:1
MZSzOI/OSSM - Cigand (Słowacja) 6:0

Skład reprezentacji

Grzegorz Żytniak

Kamil Piątkowski

Paweł Litarowicz

Patryk Korneusz

Kamil Półchłopek

Tomasz Pytel

Wiktor Zawitkowski

Szymon Blezień

Łukasz Trybus

Piotr Kaczor

Grzegorz Kolbusz

 

25.08.2013 - Purcha, Gawle i Prajsnar na testach w Legii Warszawa
Wiadomości

Nasi uczniowie Bartłomiej Purcha (Karpaty Krosno) oraz Grzegorz Gawle i Patryk Prajsnar (Ekoball Sanok) w terminie od 20 do 25 sierpnia przebywali na testach w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. W trakcie czterodniowego pobytu wzięli udział w treningach akademii oraz meczach kontrolnych. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy dobrze sie spisali i w przyszłości zasila szeregi stołecznego klubu.

10.07.2013 - Absolwenci OSSM Krosno w kadrach trzecioligowców
Wiadomości

Siedmiu absolwentów GOSSM Krosno w nadchodzącym sezonie będą reprezentować barwy druzyn występujących w III Lidze Lubelsko-Podkarpackiej.

Karpaty Krosno
Dawid Kluliga, Albert Telesz (trener wychowawca Dariusz Jęczkowski)
Witold Klimczyk, Mateusz Rutyna, Konrad Kozioł (trener wychowawca Marek Adamiak, Marcin Włodarski)

Sokół Sieniawa
Dawid Pigan, Krystian Ożga (trener wychowawca Dariusz Jęczkowski)

Przypominamy również, że GOSSM Krosno ma również swoich wychowanków na zapleczu Ekstraklasy:
Górnik Zabrze - Jarosław Pikuła (trener wychowawca Dariusz Jęczkowski)
Legia Warszawa - Michał Stasz (trener wychowawca Marek Adamiak, Marcin Włodarski)

06.07.2013 - Zawodników OSSM Krosno na Turnieju Finałowy Pucharu im. dr J. Michałowicza
Wiadomości

Dwóch uczniów GOSSM Krosno Grzegorz Gawle (Ekoball Sanok) oraz Bartłomiej Purcha (Karpaty Krosno) znalazło się w gronie osiemnastu zawodników, którzy reprezentowali województwo podkarpackie w Turnieju Finałowym Pucharu im. dr J. Michałowicza 2012/2013.

Turniej odbył sie w Nowym Sączu, Reprezentacji Podkarpackiego ZPN nie udało się awansować do strefy medalowej. W swoich trzech meczach grupowych ulegli Reprezentacjom Dolnego Śląska i Wielkopolski odpowiednio 0:1 i 1:4, remis 3:3 zanotowali przeciwko Reprezentacji Mazowsza.

22-24.02.2013 - Zimowy turniej Krosno Cup
Wiadomości

W dniach 22-24 luty 2013r. odbył się w Krośnie zimowy turniej KROSNO CUP, w którym wzięły udział drużyny: Śląska WrocławUKS Widok LublinStali RzeszówAkademii Piłkarskiej WarszawaSzkółki Piłkarskiej "Pi-Ko"Hutnika KrakówKarpat MOSiR Krosno oraz Reprezentacja Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rocznik 1998.

Impreza dostarczyła wielu sportowych emocji z udziałem zawodników szkolonych na co dzień w naszym ośrodku. W Reprezentacji Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rocznik 1998 oraz zespole Krośnieńskich Karpat rocznik 1997 wystąpiło ich łącznie 15.

Zwycięzcą turnieju został Hutnik Kraków, który w finale pokonał Szkółkę Piłkarską "Pi-Ko". O miejsce trzecie rywalizowały drużyny z naszymi reprezentantami. Lepszą o jedną bramkę ekipą okazały się Karpaty Krosno '97 pokonując Reprezentację Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej '98 2:1.

Królem strzelców turnieju z 7 bramkami na koncie został Sławomir Wójcik, uczeń naszego ośrodka, reprezentujący barwy Karpat Krosno.

Swoją obecnością podczas trzydniowego turnieju zaszczycił nas trener Kadry Polski U-15 Bartłomiej Zalewski.

13.02.2013 - II miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej rocznika 1999
Wiadomości

13 lutego 2013r. w Hali Sportowej MOSiR Krosno odbył sie Turniej Piłki Nożnej Halowej (dla rocznika 1999) o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

W turnieju wzięło udział osiem drużyn: Karapaty Mosir I, Karapaty Mosir II, Koniczynka Krosno, OSSM Krosno, Kotwica Korczyna, JKS 1909 Jarosław, Zamczysko Odrzykoń, Ekoball Sanok.

Podium turnieju zajęły zespoły, w których barwach grają zawodnicy szkoleni na co dzień w Gimnazjalnym Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie.

Reprezentacja OSSM pod opieką trenera Dariusza Jęczkowskiego złożona z zawodników innych klubów tj. Nafty Jedlicze, Iskry Przysietnica, Polonii Przemyśl, Czarnych Jasło zajęła drugie miejsce ulegając w meczu finałowym po rzutach karnych Karpatom Krosno.

Wyróżnienie indywidualne najlepszego strzelca turnieju otrzymał Sylwester Lusiusz (OSSM Krosno) na co dzień zawodnik Iskry Przysietnica.

12.01.2013 - Kursokonferencja Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej w Krośnie
Wiadomości

Po niespełna trzech latach działania Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie wspólnie z Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej w Krośnie zorganizował swoją pierwszą kursokonferencję dla trenerów i instruktorów piłki nożnej.

Do Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków przybyło w poszukiwaniu nowych inspiracji ponad 100 trenerów nie tylko z okręgu krośnieńskiego. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Wiceprezydent Miasta Krosna Pan Bronisław Baran oraz Wiceprezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Pan Marek Hławko.

W programie zaplanowano wykłady teoretyczne jak i pokazy praktyczne. Prelegentami konferencji byli trenerzy z bogatym dorobkiem zawodowym, z którego doświadczeniami pragnęli podzielić się z uczestnikami konferencji. Jednym z punktów programu było przedstawienie niespełna trzyletniego dorobku GOSSM Krosno w kontekście procesu szkolenia oraz naboru na rok szkolny 2013/2014.

Panel teoretyczny:

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie. Organizacja i warunki szkolenia oraz nabór na rok szkolny 2013/2014.
trener Dariusz Jęczkowski

Wytrzymałości tlenowa jako baza do kształtowania innych zdolności motorycznych. Indywidualizacja treningu wytrzymałościowego.
Piotr Kot, trener I klasy/UEFA A, m.in. Partyzanta Targowiska i Stal Sanok

Charakterystyka systemu gry 1-4-2-3-1 oraz stosowane środki treningowe na przykładzie pracy w KKS Lech Poznań. 
Ryszard Kuźma, trener I klasy/UEFA PRO, m.in. Lech Poznań, Stali Rzeszów, Motor Lublin

Panel praktyczny:

Środki treningowe stosowane w procesie szkolenia zawodników Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie.
trenerzy Marcin Włodarski i Lech Czaja

Gry pozycyjne/zadaniowe nauczające i doskonalące umiejętności atakowania i bronienia.
trenerzy Mirosław Szymkowiak i Marek Konieczny z Akademii Piłkarskiej 21 Kraków

Materiały szkoleniowe z kursokonferencji znajdują się w zakładce konferencje !!!

21.12.2012 - Obóz szkoleniowy w Dębicy
Wiadomości

To już drugi obóz szkoleniowy GOSSM Krosno w tym roku szkolnym. W dniach 17-21 grudnia 2012r. uczniowie trzech klas piłkarskich przebywali na obiektach Sport Park Hotel w Dębicy gdzie realizowali założony plan szkoleniowy. Podczas pięciodniowego pobytu każda z klas rozegrała jeden mecz kontrolny z zespołami DAP Dębica, Unia Tarnów i Hutnik Kraków.

16.12.2012 - Pokaz podczas Konferencji trenerów i instruktorów piłki nożnej w Rzeszowie
Wiadomości

Reprezentacja GOSSM Krosno składająca się z zawodników rocznika 1998 i 1997 wzięła udział w pokazie praktycznym podczas Kursokonferencji Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Tematem pokazu była Faza atakowania na przykładzie Ekstraklasowego zespołu KSP „Polonia Warszawa"  a prowadzącym pokaz był nie kto inny jak trener Piotr Stokowiec.

15.12.2012 - Towarzyski maraton rocznika 1997
Wiadomości

Zawodnicy GOSSM Krosno rocznik 1997 pod wodzą trenera Marcina Włodarskiego w swoim planie treningowym zrealizowała ciekawy trójmecz. Przeciwnikami w kolejnych spotkaniach towarzyskich byli: Legia Warszawa, Unia Tarnów oraz Korona Kielce.

 

Wyniki spotkań:
 4 wrzesień - Legia Warszawa 0:6

18 listopad - Unia Tarnów 1:1 (J. Gałuszka)
23 listopad - Korona Kielce 5:1 (K. Kozioł x 3, M. Biernat, R. Mkulec)

09.12.2012 - Puchar o Czarna Jaskółkę
Wiadomości

9 grudnia 2012r. klasa I Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie, wzięła udział w turnieju halowym organizowanym przez Unię Tarnów. Zdobywcą "Czarnej Jaskółki" został Wisła Kraków, z którą nasza klasa w fazie grupowej zremisowała 2:2.

 

 

Wynik meczów w fazie grupowej:
GOSSM '98 - Okocimski Brzesko 0:1
GOSSM '98 - Unia Tarnów I 2:3 (Purcha, Susz)
GOSSM '98 - Mogilany 4:0 (Purcha x 2, Gawle, Biernat)
GOSSM '98 - Wisła Kraków (Purcha, sam.)

O miejsce 5-7
GOSSM '98 - Tuchovia Tuchów 1:0 (Susz)
GOSSM '98 - Resovia Rzeszów 1:0 (Gawle)

Klasyfikacja końcowa:
1. Wisła Kraków
2. Sandecja Nowy Sącz
3. Garbarnia Kraków
4. Okocimski Brzesko
5. GOSSM Krosno
6. Tuchovia Tuchów
7. Resovia Rzeszów
8. Unia Tarnów I
9. Unia Tarnów II
10. KS Mogilany

Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Facebook
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


221387 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie